Bülent Çetinaslan | Bülent Çetinaslan Resmi Fan Sitesi
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Üyeyseniz Giriş Yapmanız Yeterli Olacaktır.

Forumumuzdaki Tüm Konuları Yanlızca Üyelerimiz Görebilir

Ve Daha FAzla Kaliteli Hizmeti Yanlızca Üyelerimize Veriyoruz

Admin
Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz

Üyeyseniz Giriş Yapmanız Yeterli Olacaktır.

Forumumuzdaki Tüm Konuları Yanlızca Üyelerimiz Görebilir

Ve Daha FAzla Kaliteli Hizmeti Yanlızca Üyelerimize Veriyoruz

Admin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

...Dönerim Demştim...

4 posters
YazarMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin

...Dönerim Demştim... D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : REiS
Ruh Hali : ...Dönerim Demştim... Agresif

...Dönerim Demştim... Empty
MesajKonu: ...Dönerim Demştim...   ...Dönerim Demştim... Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 5:45 pm

Soğuk bir sonbahar akşamıydı. Hava kararmış, yağmur başlamıştı. Düşlerimize yağmur yağıyordu ellerimizi. Gözlerin donuk bedenin halsizdi. Gizli bir el kalkış hazırlanan otobüse binmek için seni sürükler gibiydi.
Sanki kalmak istiyordun. “baharda dönerim” demiştin hatırlıyor musun ?” Sakin beni unutma bekle.”
Ben seni unutmadım sevgili, ben seni unutmadım. Bütün kış baharda döneceğin günün hayaliyle ısındım. Minik öpücüklerle uyandırıp güneşin doğuşunu gösterecektim sana. Çiçeklerin, denizin, kumasalın, güneşin tadına birlikte varacak , gün batımlarında denizle birleşen ufuk çizgisini birlikte seyredecek, ay ışığında mutluluk şarkımızı söyleyecektik.

Yalan değil kaçamak sevdalara takıldım yokluğunda bir süre. Sana benzeyen her şeyi sevdim ben. Sevdiği her şeyde senden izler vardı. Aradığımı buldum sandım ama yanıldım , bulduğum sen değildin. Olmadık zamanlarda aklıma düştün, zamansız yaralandım. Her sabah seni bulmak için yolara düşmek geldi içimden ama gidemedim.
Yalnızlığın acısıyla gurur satın alır oldum her gece. “Gelir” dedim kendi kendime, “Söz verdi gelmesi gerek.” Bekledim.Kendimi param parça hissetim ama yine de sana kızamadım.Unuttum kötü sözlerini Unuttum kapında bekletildiğimi.Unuttum telefonlarıma cevap vermediğini, kavgalarımızı unuttum.
Bir tek seni unutmadım sevgili, bir tek seni unutamadım. Hep dönmeni bekledim. Zamanla alıştım acılara , ölüm ilanlarında kendiliğinden siline adreslere. Alıştım sevdiklerimin yokluğuna. Ama yalnızlığa alışamadım, hasrete alışamadım, sensizliğe alışamadım. Hep dönmeni bekledim.
Olamadı gülüm bir araya gelemedik. Oysa daha yolun başındaydık, tomurcuktuk daha çatlamaya hazır. Bahar gelmeden ayrıldık. Şimdi artan yalnızlığım , büyüyen yokluğu var . duvarlarda gözlerinin izi , kapı kollarında parmak izlerin saklı. Sen neredesin sevgili, varlığın nerede ?. bir mevsim döndü , sen dönmedin.
Düşlerim böyle dağınık değildi eskiden. Kara bulutlar gibi kümelenip bir yere, acılarım yüreğimde çöreklenmişti gece yarılarında. Özlemlerim hiç bu kadar olmamıştı gün ışığına. Hasret bu kadar büyümemişti. Şimdi göçebe olmuş yüreğimle her sabah yeni yolculuklara çıkıyorum. Umudun türküsünü söylüyorum öksüz bakışlarımla....
https://bulentcetinaslan.benimforum.net
tayfun-seref

MesajKonu: Geri: ...Dönerim Demştim...   ...Dönerim Demştim... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 2:42 pm

cok güzel
sümeyye
Moderatör
Moderatör
sümeyye

...Dönerim Demştim... 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Kadın
İş/Hobiler : öğrenci\gezmek ve kitap okumak
Lakap : şirin kız
Ruh Hali : ...Dönerim Demştim... Yok

MesajKonu: Geri: ...Dönerim Demştim...   ...Dönerim Demştim... Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 6:22 pm

çok güzel tşk
merve

merve

...Dönerim Demştim... D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Kadın
İş/Hobiler : kitap okumak
Lakap : sessiz fırtına
Ruh Hali : ...Dönerim Demştim... Masum

MesajKonu: Geri: ...Dönerim Demştim...   ...Dönerim Demştim... Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 10:25 pm

çok güzelmiş ya
sümeyye
Moderatör
Moderatör
sümeyye

...Dönerim Demştim... 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Kadın
İş/Hobiler : öğrenci\gezmek ve kitap okumak
Lakap : şirin kız
Ruh Hali : ...Dönerim Demştim... Yok

MesajKonu: Geri: ...Dönerim Demştim...   ...Dönerim Demştim... Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 1:31 pm

harikaaaaaaaaa

...Dönerim Demştim...
1 sayfadaki 1 sayfası